O nás

Jsme mladá firma založená IT matadory s ověřenými schopnostmi v oblastech analýzy, řízení a integrací. Zkušenosti jsme sbírali jak v korporátní sféře při realizaci služeb (orientovaných na podnikové i koncové uživatele), tak v IT společnostech při návrhu a dodávce řešení.

Poskytujeme kvalifikované seniorské služby v oblastech procesních, systémových a business analýz, projektového řízení a integrací.

Našimi hlavními cíli je snaha porozumět požadavkům a potřebám zákazníka, vybudování dlouhodobé důvěry a partnerství. Chceme být vždy spolehlivými a dobrými partnery zákazníka, kolegové při hledání a realizaci nových řešení. Máme dostatek zkušeností, abychom uměli aktivně vyhledávat rizika, nacházet cesty a navrhovat a uvádět potřebné změny do života. Šetrně, s ohledem na smysluplnost, kontext a cíle zákazníka.

Chceme dělat kvalitní věci, které budou bavit jak nás tak naše klienty, předávat zkušenosti i učit se, vytvářet spojenectví, která budou atraktivní pro nás i naše partnery. Tvořivě, nápaditě, s chutí.